Magazyny

Good Mood. Magazyn w rytmie wellness

Good Mood. Magazyn w rytmie wellness

Przedstawiamy pierwszy w Polsce magazyn dedykowany tym, którzy chcą żyć świadomie i aktywnie, stworzony specjalnie na tablety. Good Mood CZYTASZ ZA DARMO. Każde wydanie jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNE.

Czytaj Dalej »
WORKOUT. Magazyn Dla Aktywnych

WORKOUT. Magazyn Dla Aktywnych

Nasza nowa propozycja dla osób zainteresowanych aktywnym trybem życia. Już dostępny na urządzenia Apple oraz w systemie Android.

Czytaj Dalej »
Hashtag. Nowy magazyn popkulturowy!

Hashtag. Nowy magazyn popkulturowy!

„HASHTAG” to nowy miesięcznik popkulturowy publikowany w Apple AppStore oraz Google Play na tablety. Czasopismo skupia się na tematach dotyczących popkultury, stylów życia i trendów. Znajdują się w nim wywiady z artystami z branży muzycznej, filmowej, modowej i plastycznej, teksty poświęcone ludziom, kulturze, modzie, podróżom, adrenalinie i nowoczesnej psychologii. Na łamach magazynu znajdą się także relacje z najlepszych imprez.

Czytaj Dalej »
MyMamy. Dla Rodziców

MyMamy. Dla Rodziców

MYMAMY to jedyny taki magazyn w Polsce! Jesteśmy interaktywni, nowocześni i stylowi. Zabieramy Cię w zupełnie niemęczącą podróż przez zakątki dziecięcego świata oraz w miejsca, w których wraz z całą rodziną możesz przeżyć prawdziwą przygodę.

Czytaj Dalej »
EGO. For Men Only

EGO. For Men Only

Lifestyle’owy miesięcznik dla mężczyzn. Skierowany do facetów, którzy są ciekawi świata, interesują się kulturą i nowymi trendami. Magazyn ma być symbolem dobrego smaku i drogowskazem – szukamy i pokazujemy wszystko to, o czym warto rozmawiać, co mieć lub po prostu wiedzieć.

Czytaj Dalej »
Magazyn „iAM”

Magazyn „iAM”

Pierwszy w Polsce magazyn kobiecy stworzony specjalnie na tablety.

iAM to lifestylowy miesięcznik dla kobiet, związany z obszarami realizacji osobistej i zawodowej oraz przyjemnym spędzaniem czasu wolnego, kierowany do  kobiet żyjących pełnią życia, poszukujących nowych doznać, otwartych i spełnionych w najróżniejszych dziedzinach życia.

Czytaj Dalej »
Magazyn „iN”

Magazyn „iN”

Magazyn „IN” to nowoczesne pismo poświęcone tematyce urządzania oraz wyposażania wnętrz, wzbogacone o elementy lifestylowe.

Magazyn tworzoną pasjonaci i znawcy tematu: architekci, projektanci oraz dziennikarze wyspecjalizowani w branży wnętrzarskiej.
„IN” doradza, inspiruje i informuje – w przystępnej i atrakcyjnej dla czytelnika formie.

Czytaj Dalej »
SMAQ

SMAQ

„SMAQ”. Interaktywny magazyn o tematyce kulinarnej. Proponuje całą gamę pysznych, sprawdzonych przepisów kuchennych, artykuły o trendach panujących obecnie w kuchni, a także wywiady z kucharzami. Oprócz tego wykorzystuje również możliwości tabletów: w przypadku przepisów jest to np. specjalny tryb gotowania, umożliwiający łatwe i czytelne prezentowanie treści w czasie, gdy czytelnik zajęty jest przyrządzaniem potrawy.

Czytaj Dalej »