Aktualności

Raport Digital Publishing – piszą o nas

Serwis gomobi.pl opublikował właśnie dodatek do raportu „Digital Publishing w Polsce”, dotyczący smartfonowych wersji publkacji. Magazyny wydawnictwa Smart Publishing od grudnia 2013 dostępne są na urządzenia działające w systemach iOS (iPhone) i Android. Miło nam, że autorzy raport dostrzegli ten fakt :)

Autorzy stwierdzają m.in.:

„Razem z popularnością prasy na tablety rośnie liczba wydań przygotowanych specjalnie w wersji dla smartfona. Dzięki tzw. „aplikacjom uniwersalnym” (umożliwiającym dystrybucję treści na tablet i na smartfon), wydawcy docierają do nowego użytkownika lub gratyfikują „tabletowego” dodatkową, bezpłatną wersją.

Kolejne nowości to udostępnienie tytułów, które nie mają swojego odpowiednika w druku: magazyny wydawnictwa Smart Publishing: iAM, Ego oraz MyMamy powstawały z myślą o tabletach, ale można je też pobrać na smartfona.

Oszczędne, ale dostosowane do wielkości ekranu, makiety, pozwalają na wygodne czytanie nawet bardzo długich artykułów, nierzadko wzbogacanych o materiały wideo i galerie zdjęć.”

Źródło: gomobi.pl

Tutaj link do raportu:

Czytaj Dalej »

Top 5 w Kiosku AppStore

Tym razem 3 z naszych 5 magazynów są w pierwszej piątce polskiego Kiosku w AppStore na iPada:

newsstand 11 02

Czytaj Dalej »

Pisze o nas Newsweek i Komputer Świat

Poniżej link do artykułów na temat trendów darmowej prasy na tablety opublikowanych w Newsweeku i KomputerŚwiat. Wszystkie nasze magazyny pojawiają się w tym zestawieniu. Zapraszamy do czytania:

http://stylzycia.newsweek.pl/darmowe-czasopisma-na-tablety-newsweek-pl,artykuly,280309,1.html

http://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/2014/02/darmowe-czasopisma-na-tablety,2.aspx

Czytaj Dalej »

Nr 9 w Lifestyle

EGO jest dziś na 9-tej pozycji w AppStorze, w kategorii „Lifestyle” :)
ego9lifestyle

Czytaj Dalej »

EGO, numer lutowy, zapraszamy!

ego16EGO nr 2, wersja na iPada już dostępna, wersja na iPhone’a również będzie jeszcze dziś dostępna. Wersje na Androida już jutro :)

Czytaj Dalej »

Lutowy „IN” już w AppStorze!

Attachment-1Zapraszamy do pobierania w iTunes!

Czytaj Dalej »

SMAQ – interaktywny magazyn kulinarny już dostępny!

smaq_okladka01_ipadMagazyn „SMAQ” – nowy kulinarny miesięcznik cyfrowy już dostępny w Apple AppStore

Wydawnictwo Smart Publishing opublikowało kolejny, piąty już miesięcznik na tablety. Tym razem jest to interaktywny magazyn kulinarny.

Czytaj Dalej »

Magazyn „IN” już w AppStore!

iN01_cover_ipadJUŻ JEST!!! Nasze najmłodsze dziecko – piękny, designerski, cudowny, wszystkomający, oszałamiający magazyn „IN”!

Magazyn „iN” jest już czwartym – po iAM, EGO. For Men Only oraz MyMamy – miesięcznikiem dedykowanym na urządzenia mobilne wydawanym przez Smart Publishing.

Czytaj Dalej »