Wydawnictwo

Smart Publishing jest wydawnictwem cyfrowym nowego typu. Koncentruje się na tworzeniu mediów określanych do tej pory jako „prasowe”, lecz funkcjonujących już w nowej, cyfrowej rzeczywistości tabletów i smartfonów. Dlatego wydania naszych czasopism dostępne są w ekosystemach mobilnych Apple AppStore i Google Play. Natomiast próżno by ich szukać w kioskach. 

Nasze magazyny są interaktywne, nieliniowe, multimedialne i dynamiczne. Skupiamy się na stworzeniu ciekawego produktu i ciekawych treści, które podane zostaną w formie, odpowiadającej potrzebom i pragnieniom dzisiejszego czytelnika – użytkownika.

Jesteśmy teamem ludzi przekonanych, że właśnie dokonuje się kolejna rewolucja w mediach i jesteśmy zdeterminowani, by wziąć w niej udział.

Tablety w krótkim czasie staną się uniwersalnymi narzędziami do codziennej komunikacji. Będą wszechobecne w każdym gospodarstwie domowym, zastępując lub uzupełniając inne media – czasem komputer PC, a czasem TV.

Dzięki ich wyjątkowym właściwościom (duży dotykowy ekran, czas działania na baterii, dostęp do setek tysięcy aplikacji i publikacji) stają się nieodzownym towarzyszem życia codziennego. Jednym z jego aspektów jest transformacja dotycząca prasy, która przenosi się coraz bardziej do świata cyfrowego. Tak samo jak fotografia analogowa kilkanaście lat wcześniej.

Cyfrowe publikacje mogą zawierać treści interaktywne takie jak audio i video ale również mogą być połączone z zawartością dostępną na Twoich stronach www, na Facebooku, mogą integrować elementy 3D takie jak prezentacje 360 st i etc. Otwiera to zupełnie nowe, niemożliwe do tej pory możliwości interakcji z czytelnikiem.

Wszystkie nasze czasopisma starają się w wyjątkowy sposób pokazać i wykorzystać możliwości „nowej prasy”. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi w Polsce czasopismami dedykowanymi na tablety.

Głównymi udziałowcami Smart Publishing sp. z o.o są:

YH_logo_smallYellow Hat S.A. – spółka notowana na New Connect GPW – www.yellowhat.pl

 

oraz

satus_logoSATUS Ventureswww.satus.pl