MyMamy. Dla Rodziców

MyMamy. Dla Rodziców

MYMAMY to jedyny taki magazyn w Polsce! Jesteśmy interaktywni, nowocześni i stylowi. Zabieramy Cię w zupełnie niemęczącą podróż przez zakątki dziecięcego świata oraz w miejsca, w których wraz z całą rodziną możesz przeżyć prawdziwą przygodę.

Rozmawiamy ze znanymi rodzicami, pokazujemy co modne, ważne i interesujące. A to wszystko wzmacniamy dawką pożytecznych porad dla przyszłych mam, jak również tych młodych i młodszych poszukujących informacji z zakresu rozwoju, zdrowia i żywienia maluchów. Wspierają nas specjaliści i eksperci w dziedzinie rozwoju, psychologii, finansów i pediatrii.

Każdy kolejny numer MYMAMY to inspiracje, aby żyć miło, z odwagą i odrobiną szaleństwa. Dzieci to lubią!

Pobierz na tablet lub smartfon i czytaj:


Red. Naczelna:

Karolina Karbownik – dziennikarka i redaktorka. Współpracowała m. in. z telewizjami MTV3 (Finlandia), TVP1, TMT oraz licznymi magazynami muzycznymi i kulturalnymi w Polsce i w USA. Stworzyła i przez rok redagowała jeden z polskich magazynów parentingowych. Autorka ponad stu wywiadów z ludźmi świata muzyki rockowej, fotografii i filmu. Na co dzień stara się nadążyć za 3,5-letnią córeczką, która wyciąga ją na mecze żużla i koncerty.

Share this!

Subscribe to our RSS feed. Tweet this! StumbleUpon Reddit Digg This! Bookmark on Delicious Share on Facebook