EGO. For Men Only

EGO. For Men Only

Lifestyle’owy miesięcznik dla mężczyzn. Skierowany do facetów, którzy są ciekawi świata, interesują się kulturą i nowymi trendami. Magazyn ma być symbolem dobrego smaku i drogowskazem – szukamy i pokazujemy wszystko to, o czym warto rozmawiać, co mieć lub po prostu wiedzieć.

To pierwszy taki produkt na polskim rynku. „EGO“ jest wyjątkowe ponieważ wykorzystuje wszystkie możliwe nośniki informacji. To pismo multimedialne, połączenie prasy, telewizji, radia i internetu. Wystarczy jeden kontakt z nami, a okaże się, że czytanie klasycznej prasy to kompletna nuda. Nasz magazyn jest prawdziwą platforma rozrywkową.

Są przynajmniej trzy powody, dla który warto go ściągnąc na swój tablet: jakość materiałów, interaktywność, która nie zna granic i cena – jesteśmy za darmo.

Pobierz na tablet lub smartfon i czytaj:

Redaktor Naczelny

Dawid Muszyński, redaktor naczelny magazynu „Ego“. Dziennikarz z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnio pełnił funkcję sekretarza redakcji w polskiej edycji magazynu „Maxim“. Wywiady jego autorstwa można było przeczytać również w zagranicznych edycjach tego magazynu m.in. w „Maxim Australia“. Wcześniej był związany z dziennikiem „Rzeczpospolita“ i tygodnikiem „Przekrój“.

Share this!

Subscribe to our RSS feed. Tweet this! StumbleUpon Reddit Digg This! Bookmark on Delicious Share on Facebook