Magazyn „iAM”

Magazyn „iAM”

Pierwszy w Polsce magazyn kobiecy stworzony specjalnie na tablety.

iAM to lifestylowy miesięcznik dla kobiet, związany z obszarami realizacji osobistej i zawodowej oraz przyjemnym spędzaniem czasu wolnego, kierowany do  kobiet żyjących pełnią życia, poszukujących nowych doznać, otwartych i spełnionych w najróżniejszych dziedzinach życia.

Format magazynu iAM wpisuje się w tę misję. To pierwszy w Polsce magazyn kobiecy stworzony specjalnie na tablety, który w pełni wykorzystuje interaktywne możliwości urządzenia. iAm łączy to, co najlepsze w prasie, internecie i multimediach, reprezentując nową jakość i nowy wymiar otwartej, dwustronnej komunikacji z czytelnikami.

iAM to nie tylko nowe podejście do kontaktu z czytelnikiem, ale też nowe możliwości i narzędzia dla reklamodawców. Format magazynu umożliwia ich aktywne angażowanie, prezentowanie wielowarstwowych treści, wzbogacanie przekazu multimediami i prowadzenie interaktywnej komunikacji z użytkownikiem. iAM pozwala również na personalizację przekazu.

iAm jest i pozostanie miesięcznikiem bezpłatnym, dystrybuowanym w ekosystemach urządzeń przenośnych Google Play oraz iTunes AppStore.

Pobierz na tablet lub smartfon i czytaj:

Redaktor Naczelna

Anna Machnowska – Szywalska

Share this!

Subscribe to our RSS feed. Tweet this! StumbleUpon Reddit Digg This! Bookmark on Delicious Share on Facebook