Magazyn „iN”

Magazyn „iN”

Magazyn „IN” to nowoczesne pismo poświęcone tematyce urządzania oraz wyposażania wnętrz, wzbogacone o elementy lifestylowe.

Magazyn tworzoną pasjonaci i znawcy tematu: architekci, projektanci oraz dziennikarze wyspecjalizowani w branży wnętrzarskiej.
„IN” doradza, inspiruje i informuje – w przystępnej i atrakcyjnej dla czytelnika formie.

Technologia, w której tworzony jest magazyn, pozwala na jego dużą interaktywność: treści wzbogacone są materiałami filmowymi, czytelnik może kupować wybrane elementy wyposażenia wnętrz online oraz dzielić się interesującymi treściami poprzez maila i portale społecznościowe.

Pobierz na tablet lub smartfon i czytaj:

Redaktor naczelna magazynu „IN”, architekt Aleksandra Laudańska, jest projektantką wnętrz i dziennikarką. Publikowała i występowała w roli eksperta w magazynach wnętrzarskich takich jak „M jak mieszkanie”, „Moje Mieszkanie”, „Livingroom”. W ostatnich latach była związana z wydawnictwem Murator jako fotoedytor miesięcznika „M jak mieszkanie”.

W magazynie publikują również:

Marta Paprocka – architekt, projektantka wnętrz, stylistka (Edukatorka Stylu 2010). Autorka i współautorka wielu wnętrz prywatnych i komercyjnych, m.in. dla Polskiego Komitetu Normalizacyjnego. Ekspert w magazynach „M jak mieszkanie” i „Moje Mieszkanie”.

Monika Klimek – architekt i projektantka wnętrz. Autorka wielu wnętrz prywatnych, wykonywała także projekty dla firm takich jak: Microsoft, HSBC, Avon, Coffee Heaven czy HOK International. Pracowała w jednym z największych biur architektonicznych w Nowym Jorku –  CetraRuddy Inc. Publikowała w magazynach „M jak mieszkanie”, „Dobre Wnętrze”, „Villa”.

Barbara Komorowska – dziennikarka związana wcześniej z wydawnictwami G+J Gruner+Jahr Polska, Murator S.A.

Maria Mirek – projektantka mebli, właścicielka marki Maniaofdesign i showroomu Magazyn Praga.

Anna Broniek-Rucińska – projektantka wnętrz, autorka projektów wnętrz mieszkań i domów.

 

Tomasz Pniewski – architekt, specjalista w dziedzinie nowych technologii.

Magazyn „IN” jest czwartym, po magazynach lifestylowych: iAM, EGO i My-Mamy, tytułem w portfolio wydawnictwa cyfrowego Smart Publishing.

Pobierz-z-AppStore-300x100

Share this!

Subscribe to our RSS feed. Tweet this! StumbleUpon Reddit Digg This! Bookmark on Delicious Share on Facebook